Двадцять восьмасесія VIII скликання

Дата: 17.04.2024 11:04

Відбулась чергова сесія Букачівської селищної ради.
На порядку денному розглянули ряд питань діяльності громади, зокрема:

1. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Букачівської селищної територіальної громади за І квартал 2024 року.
2. Про внесення змін до Програми підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України на 2024 рік.
3. Про затвердження фінансового плану КНП «Букачівський ЦПМСД» Букачівської селищної ради на 2024 рік.
4. Про затвердження Програми фінансової підтримки КНП «Букачівського ЦПМСД» Букачівської селищної ради на 2024 рік.
5. Про затвердження  Програми поховання окремих категорій громадян на території Букачівської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.
6. Про внесення змін до Програми соціального захисту осіб, які захищали і захищають Україну, її незалежність та цілісність та членів їх сімей на 2023-2025 роки.
7. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Букачівської селищної ради на 2024 – 2027 роки.
8. Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших  видатків, пов’язаних з діяльністю Букачівської селищної ради на 2024-2025 роки.
9. Про внесення  змін до рішення  від 20.12.2023 року  №1428-25/2023 «Про  бюджет  Букачівської  селищної територіальної громади  на 2024 рік».
10. Земельні питання
11. Про припинення повноважень депутата.
12. Різне (проблемні питання КНП «Букачівська міська лікарня», звернення жителів села Козарі, щодо пасовища).