Депутатський склад 8 скликання 2020-2025 року

№ ОВО Прізвище, ім'я, по батькові Висування Відомості про обраного депутата
1 Куйбіда Михайло Антонович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 05.01.1962 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює
1 Марундяк Ігор Петрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянин України, народився 29.09.1964 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Посвірж Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл.
1 Тиблевич Остап Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 09.02.1977 р., освіта вища, безпартійний, СФГ "Тиблевич", Голова СФГ "Тиблевич", місце проживання: смт. Букачівці, Івано-Франківський р-н Івано-Франківська обл.
2 Вовк Степан Степанович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянин України, народився 02.07.1980 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ПП "Торнадо-Захід", Директор ПП "Торнадо-Захід", місце проживання: смт. Букачівці, Івано-Франківський р-н,Івано-Франківська обл.
2 Кучинський Ігор Андрійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянин України, народився 04.02.1970 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Букачівський ліцей, завгосп, місце проживання: смт. Букачівці, Івано-Франківський р-н Івано-Франківська обл.
2 Лучак Ірина Мирославівна Самовисування Громадянка України, народилася 30.06.1961 р., освіта вища, безпартійна, ФОП Кобзан О. І., бухгалтер, місце проживання: с. Букачівська-Слобода Івано-Франківський р-н"Івано-Франківська обл.
2 Сенів Олег Іванович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянин України, народився 16.06.1966 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ФГ "Торо", майстер цеху, місце проживання: смт. Букачівці, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл.
3 Бойчук Василь Володимирович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянин України, народився 03.03.1987 р., освіта вища, безпартійний, ФГ "Торо", заступник голови, місце проживання: смт. Букачівці Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл.
3 Бойчук Михайло Григорович Самовисування Громадянин України, народився 09.11.1983 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Козарі Івано-Франківського р-н, Івано-Франківська обл.
3 Гуменюк Роман Михайлович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянин України, народився 02.04.1978 р., освіта вища, безпартійний, Козарівська гімназія, керівник Козарівської гімназії, місце проживання: с.Козарі, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл.
3 Дячишин Іван Степанович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянин України, народився 23.04.1964 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Козарі, Івано-Франківський р-н Івано-Франківська обл.

4 Казимирчук Роман Петрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянин України, народився 14.06.1988 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Вишнів Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл.
4 Курілець Надія Олексіївна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянка України, народилася 23.04.1968 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Луковець-Вишнівський Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл.
4 Цап Юрій Григорович Самовисування Громадянин України, народився 22.06.1972 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ФГ"Цап Юрій Григорович", Голова
5 Вульчин Мирослава Ярославівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянка України, народилася 28.07.1968 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Амболаторія с. Колоколин, фельдшер Колоколинської амбулаторії, місце проживання: с. Колоколин Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл.
5 Чухрай Надія Миколаївна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянка України, народилася 05.05.1961 р., освіта вища, безпартійна, Колоколинська сільська рада, секретар Колоколинської сільської ради, місце проживання: с.Колоколин Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл.
5 Шумський Ігор Іванович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянин України, народився 16.01.1971 р., освіта вища, безпартійний, ПП Чернівські ковбаси", технолог, місце проживання: с.Чернів Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл.
5 Шпирун Алла Ярославівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянка України, 1973 р.н., водій, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт.Букачівці, проживає в с. Чернів
6 Любінець Олег Любомирович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянин України, народився 02.09.1979 р., освіта вища, безпартійний, Чагрівська сільська рада, сільський голова, місце проживання: с.Чагрів Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл.
6 Робур Мирослава Гнатівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПЛАТФОРМА ГРОМАД" Громадянка України, народилася 09.10.1962 р., освіта вища, безпартійна, Чагрівська сільська рада, секретар, місце проживання: с. Чагрів Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл.
6 Туркалевич Анна Ярославівна Самовисування Громадянка України, народилася 24.01.2000 р., освіта загальна середня, безпартійна, студентка, місце проживання: с.Чагрів Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл.