ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 03.04.2024 13:40

04 квітня 2024 року о 14.00 год. управлінням захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області спільно представниками Рогатинського відділу  Івано-Франківського районного управління ГУ ДПСС в Івано-Франківській області, буде проведено «круглий стіл» на тему «Взаємодія ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання з питань забезпечення конституційних прав споживачів на захист державою в період воєнного стану.

Основні питання, що будуть розглянуті на заході:

1. Дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів. Повноваження Держпродспоживслужби в умовах воєнного стану.

2. Основні вимоги антитютюнового законодавства. Правові аспекти захисту населення від шкоди тютюнопаління, вживання та використання новітніх гаджетів для куріня.

3. Законодавчі вимоги у сфері виробництва, розповсюдження та споживання реклами.

Місце проведення: приміщення Букачівський ліцей, вул..Чорновола, 59, смт.Букачівці.

Запрошуються:   представники територіальної громади, субєкти господарювання у сферах торгівлі, робіт, послуг та ресторанного господарства, громадськість, місцеві ЗМІ.

.Контактний телефон:   067-3962152 (Валентина Сенчук)