Керівникам освітніх закладів Долинщини наголосили на вимогах до організації харчування дітей

Дата: 29.03.2024 15:38

27 березня 2024 року відбулася робоча нарада з керівниками закладів освіти Долинської міської громади, організована управлінням освіти Долинської  міської ради.

До участі в нараді був запрошений начальник Долинського відділу Калуського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області Тарас Богачов.

Під час свого виступу службовець довів до присутніх аналіз моніторингових обстежень закладів дошкільної та загальної середньої освіти щодо:

- організації харчування дітей у закладах освіти та закладах дошкільної освіти;

- забезпечення учнів якісними та безпечними харчовими продуктами та чистою питною водою;

- додержання вимог санітарно-гігієнічних правил і норм;

- недопущення реалізації в приміщеннях та на території закладів освіти небезпечних харчових продуктів.

Учасникам наради надано роз’яснення та консультації щодо:

- стану запровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах  системи аналізу небезпечних факторів  і контролю у критичних точках (НАССР) на харчоблоках закладів освіти та її дієвість;

- необхідності виконання програм лабораторного контролю.

Нагадаємо, що реформування шкільного харчування, яке триває вже кілька років поспіль, спрямоване на розбудову системи здорового харчування, формування культури харчування та правильних харчових звичок у дітей з метою збереження та зміцнення їхнього здоров’я.