І знову новини з фронту. І знову трагічні…

Дата: 04.03.2024 11:12

Додому, на щиті, повертається Фенин Василь Степанович.

Герой народився 28.08.1982 року, в селі Козарі, колишнього Рогатинського району.

Навчався в Козарівській школі. Після закінчення 9-ти класів продовжив навчання в сусідній Вишнівській школі. Строкову службу проходив у прикордонних військах.

В юних роках, молодим хлопчиною, виїхав закордон. Спочатку в Польщу, а з годом у Великобританію, де пропрацював близько 15 років.

Влітку 2019 року повернувся додому, працював різноробочим, був дуже щедрим, добрим та веселим.

Дуже любив своїх племінників, був добрий у відносинах, завжди підтримував та допомагав батькам і старшій сестрі, оскільки своєї сімʼї створити не встиг. Був для них надійною підтримкою.

Коли почалась повномаштабна війна, він не роздумуючи, став на захист нашої країни, своїх батьків та рідних. Пішов служити у червні 2022 року. З грудня 2022 знаходився на "нульових" позиціях. Захищав Вугледар, пізніше Авдіївку.

Загинув Василь, на позивний «Джавелін», на Лиманському напрямку. Воював у складі 52-го окремого стрілецького батальйону, 2 рота, окремий кулеметний взвод.

Молимося за душу Героя, нехай вона знайде вічний спочинок, а Господь дасть силу рідним та близьким пережити це важке горе.

Світла памʼять і слава Герою!

Про дату та час зустрічі Героя повідомимо згодом