ДЕБАЛЬЦЕВЕ…

Дата: 18.02.2024 15:23

10 років в Україні триває запекла війна. І за цей час у нас з’явилося чимало трагічних дат, болючих ран, які ніколи не загояться. Одна з них – бої за Дебальцеве 2015.

Найгостріші протистояння тривали у період з 15 січня до 18 лютого.

Оборона Дебальцівського плацдарму була героїчною! Нашим мужнім воїнам вдалося зламати наступальний дух окупантів. І саме в цей день, 18 лютого, вони зробили неможливе – вийшли з ворожого оточення, але, на жаль, не всі. Багато волелюбних Захисників стали Ангелами Війська Небесного. Вічна пам'ять полеглим. Слава нашим Героям!

Боротьба триває. Вчора з Авдіївки було виведено наші війська – людей-титанів, на яких трималася оборона міста. Збереження життя наших Захисників – це найголовніше у цій війні.

Але пам’ятаймо, що Авдіївка – це Україна! Дебальцеве – це Україна! Усі тимчасово окуповані території – це Україна!

Віримо у Перемогу!