Увага! У Миколаївській області зареєстровано спалах грипу птиці в особистому селянському господарстві

Дата: 02.02.2024 11:20

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, на території одного з населених пунктів Новобузької міської громади Баштанського району Миколаївської області зареєстрований спалах пташиного грипу у свійської птиці (курей).

Захворювання встановлено регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби відповідно до звіту про результати досліджень патологічного/біологічного матеріалів від 25.01.2024.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху пташиного грипу проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, рішенням якої затверджено план з ліквідації грипу птиці, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника пташиного грипу відповідно до вимог чинної Інструкції.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу птиці, рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.