Захід з протидії домашньому насильству за участі працівників поліції

Дата: 17.11.2023 14:12

14 листопада 2023 року відбулася зустріч працівників поліції відділення поліції №4 (м. Рогатин) та представників Букачівської територіальної громади на якій обговорено питання щодо запобігання  та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. Поліцейськими роз’яснено куди постраждалі особи можуть звертатися у випадку домашнього насильства, щоб отримати допомогу, яка відповідальність кривдника за домашнє насильство. Також під час зустрічі згадали про те, що в червні 2023 року минув рік, як Україна ратифікувала Стамбульську конвенцію, яка передбачає захист жінок від усіх форм насильства та дискримінації, рівність між жінками й чоловіками, політику та заходи для захисту всіх жертв насильства й надання їм допомоги як в мирний час, так і під час війни.
Домашнє насильство не можна замовчувати, воно потребує ефективного реагування і скоординованих дій. Якщо ви постраждали від домашнього насильства одразу викликайте поліцію «102».