Набір до "Гвардії наступу" вирішили продовжити: формуватимуть резерв

Дата: 04.04.2023 09:33

Добровольців з резерву за кілька місяців мають добре навчити та озброїти.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко анонсував формування резервних підрозділів штурмових бригад "Гвардії наступу".

В ефірі телемарафону від повідомив, що за кілька місяців добровольці з резервних підрозділів зможуть долучитися до штурмових бригад.

"Ми "Гвардію наступу" першою чергою готуємо для подальшої деокупації наших територій. На сьогодні сформовано 8 бригад, ми готові у складі Сил оборони до активних наступальних заходів. Паралельно ми готові до стабілізаційних заходів. Ми отримали кілька десятків тисяч заявок. .. Ми бачимо, що люди йдуть і йдуть. Запис до "Гвардії наступу" ми хотіли вже призупинити, тому що підрозділи практично сформовані, водночас ми маємо доволі багато заповнених анкет, заявок на службу в "Гвардії наступу". Тож вирішили продовжити формування вже резервних підрозділів для того, щоб за кілька місяців могли добровольців добре навчити, озброїти, щоб вони в подальшому також залучалися до штурмових заходів", – сказав він.