«Гвардія наступу» майже сформована. Кого ж набирають зараз

Дата: 13.03.2023 09:55

На сьогодні уже 28 тисяч добровольців подали заявки у «Гвардію наступу» і практично всі підрозділи вже сформовані.

28 тисяч заяв від добровольців ми вже прийняли. В першу чергу заявки проходили через Центри надання адміністративних послуг та через сайт. Звичайно, не всі потрапляють в ці підрозділи, тому що достатньо жорсткий відбір.

Навчання практично всіх підрозділів ми вже розпочали на полігонах нашої країни й там не всі витримують.

Навчання триватимуть стільки, скільки буде необхідно, щоб отримати боєздатні підрозділи Нацгвардії, ДПСУ та Нацполіції, які всі зараз називаються «Гвардією наступу».

Підрозділи здебільшого сформовані.

Ми набираємо вже додатково добровольців, щоб мати резерв на майбутнє, - розповів очільник МВС Ігор Клименко.

Нагадаємо, формувати «Гвардію наступу» почали з 2 лютого. Добровольцям пропонують грошову винагороду та перелік соціальних послуг, та великий колектив однодумців. Створення «Гвардії наступу»  в першу чергу дозволить мати резерв сил для штурмових підрозділів та забезпечити можливість ротації військових для виконання завдань щодо оборони держави.