Планові вимкнення

Дата: 13.09.2022 16:01

У зв’язку з плановими роботами 19.09.2022 з 08:00 по 18:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Луковець-Вишнівський (вул.Бандери, вул.Галицька, вул.Грушевського, вул.Івана Франка, вул.Івасюка, вул.Лесі Українки, вул.Свободи, вул.Шевченка, Івано-Франківський район, вул.Верховинська, вул.Журівська, вул.Луковецька, вул.Голешівська, 9, вул.Стуса, вул.Чорновола, 16, 31, с. Луковець-Вишнівський, вул.І. Франка, вул.Привокзальна)
    - Луковець-Журівський (вул.Голешівська, вул.Горішня Зелена, вул.Долішня Зелена, Івано-Франківський район, 35, вул.Грушевського)
    - Посвірж (вул.Шевченка, с. Посвірж, 1, вул.Івана Франка, Івано-Франківський район)
    - Чернів (1, вул.Затростина, вул.Зелена, вул.О.Кобилянської, вул.Попів, вул.Січових Стрільців, вул.Стуса, вул.Шевченка, Івано-Франківський район, 65, 65А, с. Чернів, вул.Відкозарі, вул.Стуса В.)