Вифлеємський вогонь миру

Дата: 29.12.2021 11:38

В Букачівську селищну раду завітали представники скаутської організації, які урочисто передали Вифлеємський вогонь миру. Селищний голова щиро подякувала від імені Букачівської територіальної громади, привітала всіх з прийдешніми Новорічно-Різдвяними святами та побажала всім здоров'я, щастя, радості та плідних результатів роботи в наступному році!

Щороку пластуни передають Вифлеємський вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні.

Вифлеємський вогонь миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприйнялися українською громадою продовж останніх років, становлячи для багатьох з нас доповнення під час святкування Різдва