Привітання зі святом Останнього дзвоника

Дата: 27.05.2021 16:24

Дорогі учні!  Шановні батьки та вчителі!!

Букачівська селищна ради щиро вітає зі святом Останнього дзвоника.

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

А для наших випускників він і справді останній.  Ось і настав той час, коли ви востаннє переступили поріг рідної школи, де ви росли, міцніли і розправляли свої крила .

Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти,побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття і здійснення всіх ваших мрій.

Висловлюємо глибоку подяку педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців  душу,  серце і знання. Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Щастя всім, міцного здоров’я та успіхів!!

Начальник відділу освіти Букачівської селищної ради Бойчук Оксана Василівна