Рішення про створення спостережної комісії при виконавчому комітеті Букачівської селищної ради та затвердження положення

Дата: 02.04.2021 15:40

Букачівської селищної ради Івано-Франківської області

Р І Ш Е Н Н Я

01 квітня 2021 року                                                                                                                                                       №22
смт.Букачівці
Про створення спостережної комісії
при виконавчому комітеті
Букачівської селищної ради та
затвердження положення

Відповідно до п.14 ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України “Про соціальну адаптацію осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк ”, з метою організації громадського контролю та дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, виконавчий комітет селищної ради вирішив:
1. Створити спостережну комісію при виконавчому комітеті Букачівської селищної ради у складі згідно додатку 1 до даного рішення.
2. Затвердити положення про спостережну комісію при виконавчому комітеті Букачівської селищної ради у редакції згідно додатку 2 до даного рішення.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради М.З.Куцу.

Селищний голова                                                                              Олександра Вітер-Любевич