Оголошення про результати проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП "Букачівська міська лікарня"

Дата: 29.09.2020 14:52

Фото без описуФото без описуФото без опису

29 вересня 2020 рку відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП "Букачівська міська лікарня". На розгляд комісії було подано лише одну конкурсну пропозицію від Дячишин-Гураль Діани Орестівни,  в.о. директора КНП "Букачівська міська лікарня". За результатами заслуховування конкурсної пропозиції на проведення співбесіди конкурсна комісія, шляхом голосування,обрала переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП "Букачівська міська лікарня" Дячишин-Гураль Діану Орестівну.

Вітаємо пані Діану з посадою, та бажаємо їй натхнення у роботі, втілення Стратегії розвитку КНП "Букачівської міської лікарні на 2021-2023 рр"., а також підтримки колективу. В добру путь!!!