1 засідання робочої групи

Дата: 23.07.2019 15:23

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні відбулося перше засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку громади на 2020-2027рр. Було визначено Сильні та Слабкі сторони, Можливості та Загрози для написання SWOT-аналізу. Представником селищної ради Гаргат Тамарою було зроблено аналіз ОТГ за останні півроку, де було зазначено про зменшення населення ОТГ на 27 чоловік, в зв"язку із великою смертністю та малою народжуваністю.. Було зроблено опис економіки та ресурсів ОТГ.

Запрошеним на зустріч був Мельничук Ігор Васильович радник з питань проектів розвитку громад, який працював з робочою групою та дав поради щодо напрямків розвитку громади. Наступну зустріч призначено на останню декаду серпня.