До Букачівців прямує траурний кортеж… Герой повертається додому назавжди 🕯 🇺🇦

Дата: 18.01.2023 18:06

Завтра - Водохреща, але в оселі Зобків із смт.Букачівці воно дуже важке і скорботне. Відтепер за родинним столом завжди бракуватиме чоловіка, люблячого батька, турботливого брата, життя якого обірвала війна.

🕯 Завтра, 19 січня, у Букачівській громаді день скорботи. Ми проводитимемо в останню путь молодого Героя - Петра Зобківа. Навідник гірсько-штурмового відділення, гірсько-штурмового батальйону загинув 16 січня під час артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Роздолівка, Бахмутського району, Донецької області.

Звертаємось до жителів громади з проханням - вийти на центральні вулиці сіл, щоб створити живий коридор й гідно зустріти загиблого Захисника України.

▪️ Орієнтовно о 15:00 годині на площі Роксолани м.Рогатина відбудеться панахида та прощання з Героєм.

Згодом скорботний кортеж з загиблим Петром Зобківом відправиться у свою малу батьківщину - смт.Букачівці.

Орієнтовно о 15:45 кортеж проїжджатиме через село Чагрів.

В смт.Букачівці кортеж проїждатитиме по вул.Чорновола (центральна частина селища, потім по вул.Шевченка, де проживав Герой).

▪️ Чин похорону відбудеться 20 січня (час повідомимо згодом).

❗️ 19 січня о 14:00 годині від адмінбудинку Букачівської селищної ради буде відправлятись автобус для краян, які хочуть долучитися до церемонії прощання з Захисником.

СЛАВА ГЕРОЯМ!