Знову страшні новини з фронту

Дата: 17.01.2023 16:16

В черговий раз нашу громаду сколихнула страшна, нестерпна, трагічна звістка. Кровопролитна, страшна війна з ворогом забрала життя

ЗОБКІВА ПЕТРА КАЗИМИРОВИЧА.

Зобків Петро Казимирович народився 28 червня 1976 року в смт.Букачівці. В 1993 році закінчив Букачівську загальноосвітню школу. Після закінчення школи поступив в Івано-Франківське професійно-технічне училище №13, яке закінчив 1994-го року. Працював у Букачівському радгоспі «Дністер». В червні 1994 року пішов на строкову службу. Після закінчення служби, в 1999 році, влаштувався на роботу в Букачівську пожежну частину №46-61, філію Державної пожежно-рятувальної частини №16 (м.Рогатин), де пропрацював 10 років.

У 2004 році одружився. Виховував двох дітей: сина Олега та донечку Надію.

З січня 2022 року працював пожежником Букачівської місцевої пожежної команди, де відзначився сумлінним виконанням обов’язків та відданістю роботі для людей. У серпні 2022 року був призваний по мобілізації 4 відділом Івано-Франківського РТЦК та СП у військову частину А3892 навідником гірсько-штурмового відділення, гірсько-штурмового батальйону.

Загинув 16 січня 2023 року під час бойових дій з військовими формуваннями російської федерації на Бахмутському напрямку, що на Донеччині.

Деталі про зустріч Героя та чин похорону буде повідомлено згодом.