Епідеміологічна ситуація з COVID-19

Дата: 16.12.2022 09:27

На території відповідальності Рогатинського відділу за попередній 49-ий тиждень зареєстровано 28 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. У порівнянні з позаминулим 48-ім тижнем спостерігається підвищення рівня захворюваності на 47,3%.
За період 05.12-11.12.2022 року вірусологічною лабораторією ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» здійснено дослідження 154 зразків біоматеріалу хворих методом ПЛР, що надійшли від закладів охорони здоровя на території обслуговування Рогатинського відділу.
Розподіл випадків COVID-19 за попередній тиждень:
1. Більшівцівська територіальна громада: 4 випадки (захворюваність зросла на 3 випадки у порівнянні із позаминулим тижнем);
2. Букачівська територіальна громада: 0 випадків;
3. Бурштинська територіальна громада: 13 випадків (підвищення рівня захворюваності майже у 2 рази у порівнянні з позаминулим тижнем);
4. Галицька територіальна громада: 7 випадків (на 2 випадки більше у порівнянні з позаминулим тижнем);
5. Дубовецька територіальна громада: 1 випадок ( на 1 випадок більше у порівнянні з позаминулим тижнем);
6. Рогатинська територіальна громада: 3 випадки (зниження рівня захворюваності у 2 рази у порівнянні з позаминулим тижнем).
За попередній тиждень одужало: 1 особа (Більшівцівська ТГ), 7 осіб (Бурштинська ТГ), 5 осіб (Галицька ТГ), 7 осіб (Рогатинська ТГ). Продовжують хворіти – 62 осіб.
Зареєстровано 1 летальний випадок від COVID-19 (Галицька ТГ).
Нагадуємо, що пандемія COVID-19 триває, тому варто памятати про заходи індивідуальної безпеки. Використовуйте маски у місцях скупчення людей, дотримуйтеся дистанції, памятайте про «етикет кашлю» (використовуйте серветки чи хустинки під час кашлю або прикривайтеся ліктем, таким чином ви зменшите ризик поширення краплин слизу), при перших симптомах респіраторних інфекцій (біль в горлі, головний біль, підвищення температури тіла, кашель, чхання, нежить) – залишайтеся вдома та обовязково повідомте про свій стан вашого сімейного лікаря.
Також, памятайте про вакцинацію від COVID-19. Вакцинація знижує ризик госпіталізації, тяжкого перебігу хвороби та смерті. Отримати щеплення у найближчому пункті щеплення. Список пунктів доступний за посиланнямhttps://list.covid19.gov.ua/
Бережіть власне здоровя!

Підготував Всеволод Кушнірук, завідувач відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань