Конкурс новорічно-різдвяних листівок

Дата: 09.12.2022 11:41

Новорічно-різдвяні свята посідають особливе місце в житті кожного українця. Затишний Святвечір з традиційними обрядовими стравами, колядки, які лунають від домівки до домівки, прославляючи народження Спасителя у виконанні стилізованих вертепів, святково прикрашена ялинка і звичайно, різноманітні листівки, якими прийнято вітати близьких і далеких родичів, друзів та знайомих.

Призначення новорічно-різдвяної листівки через красиве оформлення та коротке привітання - подарувати адресату святкову атмосферу та приємну згадку, яка буде зігрівати протягом довгого часу, а також тішити приємною естетикою зображення.

З метою підготовки до новорічних свят Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Букачівської селищної ради провів конкурс новорічно-різдвяних листівок. Цьогоріч новорічно-різдвяні свята припадають на дуже непростий для нашої держави і для всіх нас час, тому конкурс проходив під тематикою «Хай Новий рік у добрий час, несе Перемогу до нас». Підсумки конкурсу було підбито 3 грудня, під час яких було визначено переможців. Це було зробити дуже складно, адже всі учасники дуже постаралися, всі роботи були дуже гарними, талановитими і змогли поєднати в собі традиційні новорічно-різдвяні атрибути та героїчно-патріотичну тематику сьогодення, де на папері, за допомогою фарб і олівців, втілені дитячі мрії про перемогу.

Лауреатів буде відзначено грамотами Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Букачівської селищної ради. Ми дуже раді, що в нашій громаді є такі талановиті, творчі та обдаровані діти, чиї таланти потрібно розвивати та різними способами сприяти їхній творчості, щоб вони знали, що те, що вони роблять є важливим і потрібним, а зараз ще є важливим вкладом у наближення нашої перемоги.

Україна переможе!
Слава Україні!