Урочистий захід з нагоди Дня конституції України

Дата: 28.06.2022 12:35

Сьогодні в Народному домі смт.Букачівці відбувся урочистий захід з нагоди Дня Конституції України. На заході були присутні мешканці громади, представники  Букачівської селищної ради. З вітальним словом до присутніх звернувся заступник селищного голови Куца Михайло Зіновійович. Колектив Народного дому привітав мешканців святковим виконанням патріотичних пісень. Не забули присутні і тих, завдяки кому маємо змогу збиратись на подібні дійства: молитвою згадали про Героїв, що боронять нашу державу на Сході та пом'янули хвилиною мовчання всіх, хто загинув від російської агресії.

Після заходу, всі присутні мали змогу долучитись до благодійного збору коштів на потреби ЗСУ. Захід був організований з цією метою.