Звіт народного депутата України Прощука Едуарда Петровича

Дата: 14.01.2022 09:19

13 січня 2022 року у Калуші в палаці культури «Мінерал» відбувся публічний звіт народного депутата України Прощука Едуарда Петровича за два роки діяльності. На захід було запрошено і голову Букачівської селищної ради Вітер-Любевич Олександру Іванівну.
В ході зустрічі народний депутат проінформував присутніх про ініціативи, з якими він виступає у Верховній Раді. Також було сказано і  про фінанси, які вдалось залучити депутату на свій виборчий округ, то за трохи більше як два роки сума сягнула 790 мільйонів гривень.
Зокрема серед них і відремонтована ділянка дороги С091004 Конюшки-Журавеньки протяжністю 2 км. 200м.
За сприяння Едуарда Петровича в Букачівську міську лікарню було придбано мобільну рентгенівську систему ULTRA 200A (вартістю 2млн.грн) і принтер для автоматичного друку сухих медичних плівок DRYSTAR 5302 (близько 250 тис.грн.), а також меблі у ясла-садок «Малятко».
Щиро висловлюємо подяку за допомогу у розвитку нашої громади!