УВАГА! Оперативна інформація ГУ ДСНС в Івано-Франківській області

Дата: 10.12.2021 16:49

У зв’язку з виходом південного циклону 12 грудня по області та місту очікується ускладнення погодних умов: сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, пориви вітру 15-20м/с, хуртовини. На дорогах очікується ожеледиця, приріст снігу 10-20см. Такі погодні умови відповідають ІІ, помаранчевому  рівню небезпеки.

З 13 грудня очікується поступове зниження температури: вночі до 6-11, вдень до 3-8 морозу.

Такі погодні умови призведуть до перебоїв енергопостачання окремих населених пунктів та порушення, на окремих ділянках доріг – до припинення руху транспорту.

Звертаємось до водіїв! По можливості, утриматись від поїздок автомобілем, без нагальної потреби в цей період!