Протокол №13 від 29.10.2021

Дата: 29.10.2021 16:19

П Р О Т О К О Л № 13

позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

смт. Букачівці 29 жовтня 2021 року

Головував: Куца Михайло Зіновійович – заступник селищного голови, голова місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Взяли участь: члени Комісії.
Слухали: 1. Про епідемічну ситуацію на території Букачівської територіальної громади та встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (Дячишин-Гураль Д.О., Свачій Л.Б.).
За результатами доповідей та їх обговорення комісія встановила наявність погіршення епідемічної ситуації в Букачівській територіальній громаді, що відбулось внаслідок недотримання населенням карантинних
обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.20 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2».
З урахуванням вищезазначеного і на виконання вимог пункту 3 4 вказаної постанови КМУ та вимог протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №41 від 27.10.2021 року і з метою запобігання поширенню на території Букачівської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, комісія вирішила:

1. У зв’язку із запровадженням на території Івано-Франківської області з 00 год. 00хв. З0 жовтня 2021 року «червоного» рівня небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 запровадити на території Букачівської територіальної громади обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Начальнику відділу соціально-економічного розвитку та охорони здоров’я (Гаргат Т.В.) та закладам охорони здоров’я Букачівської територіальної громади посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань вакцинації та необхідності дотримання  обмежувальних заходів«червоного» рівня небезпеки поширення хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін: на період вакцинальної кампанії
3. Доручити керівнику відділу освіти Букачівської селищної ради Бойчук О.В. продовжити осінні канікули в закладах освіти Букачівської селищної ради по 7.11.2021 року (включно) та посилити контроль з питань вакцинації працівників освітніх закладів.

Термін: негайно
4. Адміністратору сайту Букачівської селищної ради Крижанівській Н.Я, посилити та надати перевагу у висвітленні на офіційному сайті Букачівської селищної ради протиепідемічних заходів «червоного» рівня небезпеки з поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та інформаційної кампанії з метою підвищення рівня вакцинації на території Букачівської територіальної громади.

Термін: невідкладно

Голова Комісії,
Заступник селищного голови                                                                                                              Михайло Куца

Секретар комісії                                                                                                                                   Тамара Гаргат