В умовах «зеленої» covid-зони Держпродспоживслужба Прикарпаття продовжує нагляд за дотриманням карантинних обмежень

Дата: 21.08.2021 08:49

Ще наприкінці квітня 2021 року Україна вийшла із третьої хвилі коронавірусу.
Оскільки епідемічну ситуацію щодо розповсюдження короновірусної інфекції COVID-19 вдалось стабілізувати, з 17 червня 2021 року на території Прикарпаття і всієї країнивстановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки, де діють найслабші карантинні обмеження (згідно Постанови КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).
Однак, не зважаючи на значне пом’якшення карантинного режиму, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області не припиняло здійснення щоденного моніторингу дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних норм. Перевірки триватимуть протягом всього періоду карантину.
Так, за період 02 серпня до 13 серпня 2021 року спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснили 1250 моніторингових відвідувань, виявили 34 порушення (2,7%), склали 6 протоколів, винесли 28 приписів та пропозицій, направили 6 листів в органи місцевого самоврядування, в тому числі:
- заклади громадського харчування – 171: виявлено 2 порушення (1,1%), складено 2 протоколи, надано 1 пропозицію, направлено 1 лист в органи місцевого самоврядування;

- об’єкти торгівлі продовольчими товарами – 623: виявлено 28 порушень (4,4 %), складено 3 протоколи, винесено 25 приписів та пропозицій, направлено 2 листи в органи місцевого самоврядування;
- об’єкти торгівлі непродовольчими товарами – 344: виявлено 3 порушення (0,8 %), складено 1 протокол, надано 2 пропозиції;
- агропродовольчі ринки – 8 перевірок: порушень не виявлено;
- дитячі дошкільні заклади – 24: порушень не виявлено;
- інші заклади (перукарні, салони краси, спортзали, фітнес-клуби) – 80:
порушень не виявлено.
Всього працювало 14 робочих груп.
Перевірки проводилися за участю представників 5 територіальних громад.
Закликаємо суб’єктів господарювання та жителів області дотримуватись встановлених протиепідемічних правил: носіть маски у громадських місцях, мийте з милом та дезінфікуйте руки, дотримуйтесь соціальної дистанції та уникайте масових скупчень – це допоможе знизити ризики для вашого здоров’я та здоров’я ваших близьких.