Відбувся тренінг "Скажи "Стоп!" торгівлі людьми"

Дата: 04.08.2021 14:15

4 серпня 2021 р. в приміщенні бібліотеки смт. Букачівці Букачівської територіальної громади відбувся тренінг на тему: «Скажи «Стоп!» торгівлі людьми». Його провели головний спеціаліст у справах соціально незахищених верств населення Куйбіда Василина Ярославівна спільно з фахівецем з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Рогатинської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ Оксаною Галугою.

В першій частині тренінгу Куйбіда В.Я. детально розповіла про те, що таке торгівля людьми, розкрила всі її особливості та звернула особливу увагу на те, що потрібно знати, щоб не потрапити до рук торгівців людьми та де, і як можна отримати допомогу. В ході виступу, спеціаліст у справах соціально незахищених верств населення, роздала інформаційні брошури з пам’яткою як протидіяти торгівлі людьми, для того, щоб інформацію отримало ще більше громадян.

В другій частині тренінгу, п. Оксана Галуга, закцентувала особливу увагу на ролі правильного вибору професії в житті людини, щоб «пошук себе» у різних видах професійної діяльності не спричинив до потрапляння в ситуацію, пов’язаною з торгівлею людьми.

Заходи такої тематики надзвичайно важливі, адже чим більше проінформоване населення, тим менше шансів потрапити в таке становище, а для родичів та знайомих тих, хто потерпів чи потерпає від торгівлі людьми – це можливість звернутися по допомогу і визволити людину з біди.

Нижче подаємо контактні дані за якими можна звернутися по допомогу у разі виникнення ситуації торгівлі людьми.

Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА

Івано-Франківський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ»

Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів