ВІдбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Чернівської гімназії

Дата: 23.07.2021 15:05

ПРОТОКОЛ №1

Засідання конкурсної комісії

для проведення конкурсу на посаду директора Чернівської гімназії

від 23 липня 2021 року

Присутні: О.С. Данилюк, Т.Я. Стасів, І.П. Гураль, М.З.Куца,   О.В.Бойчук, З.М.Бурковецька, Н.М.Чухрай, І.М. Лучак, В.Я. Василюк

Порядок денний:

1. Обрання керівного складу комісії конкурсу на заміщення вакантної посади директора Чернівської гімназії Букачівської селищної ради.
  2. Розгляд поданих документів і допуск до конкурсу.

1. Слухали:

1.Начальника відділу освіти Букачівської селищної ради Бойчук О.В., яка запропонувала обрати головою конкурсної комісії, Данилюк О.С. – голову профспілки Букачівського ліцею, заступником голови комісії – Стасіва Т.Я., секретарем комісії – Гураль І.П.

Вирішили:

1. Обрати головою комісії конкурсу на заміщення вакантної посади директора Чернівської гімназії Букачівської селищної ради – О.С.Данилюк,

заступником – Т.Я. Стасіва,

секретарем комісії – І.П.Гураль

1. Слухали:

Голову комісії, О.С. Данилюк, яка повідомила, що відповідно до наказу управління освіти №316 від 15 червня 2021 р. «Про оголошення конкурсу на посаду директора Чернівської гімназії» на розгляд конкурсної комісії подано 2 пакети документів від:

1. Паньків Ганни Миколаївни
  2. Шоріна Андрія Степановича.

Голова комісії повідомила, що згідно до вимог Закону України «Про освіту» що для участі в конкурсі подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-  автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-  копія паспорта громадянина України;

-  копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід'ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-  документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

-  довідка про відсутність судимості

– довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-  мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Кандидат може надати інші документи, що підтверджують її/його професійні та/або моральні якості.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста);

- стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;

Вирішили:

1. Заслухавши повідомлення голови комісії О.С.Данилюк, та розглянувши подані пакети документів, комісія вирішила допусти до участі в конкурсі обох претендентів: Паньків Ганну Миколаївну та Шоріна Андрія Степановича.

Голова комісії                                                                       О.С. Данилюк

Заступник голови комісії                                                      Стасів Т.Я

Секретар                                                                                Гураль І.П.

Члени комісії:

Куца М.З.