Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–травні 2021 року

Дата: 02.07.2021 09:43

Головне управління статистики інформує. У січні–травні 2021р. індекс промислової продукції в області склав 107,9% (в Україні – 102,2%), що відповідає 7 місцю серед регіонів держави. У травні 2021р. проти попереднього місяця п.р. індекс промислової продукції становив 93,5%, проти травня 2020р. – 104,8%.
На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів у січні–травні 2021р. порівняно із січнем–травнем 2020р. індекс промислової продукції становив 98%. Відбулося зменшення обсягів виробництва продукції у добуванні сирої нафти та природного газу на 2,2% при збільшенні у 1,5 раза у добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів.
У переробній промисловості проти січня–травня 2020р. індекс промислової продукції становив 108,7%. Зростання виробництва спостерігалося у машинобудуванні у 1,5 раза, металургійному виробництві,
виробництві готових металевих виробів, крім  машин і устатковання – на 39,8%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 36,5%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 15,1%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 4,1%, хімічних речовин і хімічної продукції – на 1,6%. Поряд із цим відбулося
скорочення обсягів випуску продукції у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 21,1%).
На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс промислової продукції склав 121,4%, у т.ч. з виробництва, передачі та розподілення електроенергії – 122,9%.