У с. Чернів відбувся концерт "З любов'ю в серці" оркестру народних інструментів "Цвіт нації" Дитячої школи мистецтв №5 м.Львова

Дата: 15.06.2021 16:39

В неділю, 13 червня 2021 р., в с. Чернів, Букачівської селищної ради відбувся концерт «З любов’ю в серці», котрий представив оркестр народних інструментів «Цвіт нації» Дитячої школи мистецтв №5 м. Львова під керівництвом Наталії Федини.

Майстерне виконання народних мотивів, класичних та сучасних музичних творів у оригінальному аранжуванні, дозволили глядачам на дві години поринути в чарівний світ музики. Меланхолійна скрипка, романтична віолончель та різноманітні акорди гітари змушували глядачів забути про вітер і дощ, і насолоджуватися красою Мелодії. Неможливо не згадати про юного баяніста Захара, котрий своєю грою підбадьорив глядачів, викликавши шквал позитивних емоцій.

Висловлюємо щиру подяку панові Любомиру Боднару та його родині, котрі виступили головними ініціаторами, організаторами та спонсорами цього незабутнього концерту і хочемо побажати їм міцного здоров’я, благополуччя, успіхів, родинного щастя та Божих благословень. А талановитим виконавцям бажаємо нових творчих злетів та успіхів, і сподіваємося  ще не раз почути їхні виступи у нашій громаді.

«Цвіт нації» - Браво!!!