В селі Букачівська Слобода відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика

Дата: 14.06.2021 17:09

Вчора, 13 червня 2021 року, відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика у селі Букачівська Слобода, Букачівської селищної ради, котрий було придбано у жовтні 2020 року на кошти бюджету Букачівської селищної ради, за 90 тис. гривень. Його ознаменувало символічне розрізання стрічки головою Букачівської селищної ради Вітер-Любевич Олександрою Іванівною та Лучак Іриною Мирославівною – депутатом Букачівської селищної ради.  На відкритті майданчика був присутній заступник голови Букачівської селищної ради, Куца Михайло Зіновійович, котрий взяв активну участь у встановленні майданчика, а також мешканці села Букачівська Слобода. Отець-декан, Мирослав Любінець, здійснив чин освячення майданчика.   Керівник Народного дому смт. Букачівці, Паньків Галина Іванівна, разом з дітьми, які проживають в селі Букачівська Слобода, підготували для батьків і гостей святковий концерт, котрий подарував глядачам море позитивних емоцій і гарний настрій.

Щиро дякуємо батькам, представникам влади і всім небайдужим людям, котрі долучилися до встановлення дитячого майданчика в селі Букачівська Слобода і спільними зусиллями здійснили дитячу мрію.