Увага: черговий спалах АЧС в Чернівецькій області

Дата: 29.04.2021 15:47

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, в господарстві АПОП «Золотий колос» с. Строїнці Чернівецького району Чернівецької області зареєстровано спалах африканської чуми свиней при досліджені патологічного матеріалу від загиблих свійських свиней (4 голови).
Звіт про результати дослідження Івано-Франківської Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 28.04.2021 № 001071 п.м./21.
З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку,
зони захисту та нагляду.
В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.
Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.