Відбулася панахида за знаним лікарем-терапевтом Копачем В.М.

Дата: 28.04.2021 16:05

Сьогодні, в рамках відзначення Дня охорони праці, вшановується пам’ять тих професіоналів, хто віддав своє життя, виконуючи службові обов’язки. На території КНП «Букачівська міська лікарня» (біля статуї Матері Божої), за участю отця-декана Мирослава Любінця, керівництва Букачівської селищної ради, персоналу лікарні і всіх небайдужих мешканців громади, відбулася панахида за знаним лікарем-терапевтом, чиє життя забрав коронавірус – Василем Михайловичем Копачем.

На території нашої громади практично немає таких людей, лікуванням котрих не займався б Василь Михайлович. Його професіоналізм, самовідданість і любов до своєї професії визначали його як людину і як медика. У спогадах людей, він назавжди залишиться як лікар, котрий завжди спішив на поміч, навіть не чекаючи транспорту, часто ходив по дворах і цікавився самопочуттям людей, у своїй практиці не цурався методів народної медицини, але головне, він розмовляв з пацієнтами, вселяв у них надію на одужання. Коли розпочалася пандемія, він і далі активно працював, не шкодуючи ані сил, ані здоров'я в боротьбі за одужання хворих. Тому втрата, яку понесла громада в особі Копача Василя Михайловича, ще довго буде нагадувати нам про себе, а спадщина у вигляді робочих лікарських рецептів, ще довго буде служити людям так, як це робив за життя їхній автор.