«Івано-Франківськгаз Збут» з 1 травня запускає нові тарифи на газ для населення

Дата: 22.04.2021 15:10

З 25 квітня клієнти ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» отримають можливість вибрати тариф, за яким сплачуватимуть за газ з 1 травня 2021 року – «Твій газ Річний» або «Твій газ Рівномірний платіж», «Твій газ Місячний» та «Твій газ На зиму». Тарифи діятимуть на постійній основі, а споживач зможе самостійно обрати найбільш зручний для себе, проаналізувавши інформацію про нові комерційні пропозиції.

«Наразі наші клієнти матимуть можливість обрати між тарифом «Твій газ Річний», «Твій газ Рівномірний платіж» та "Твій газ Місячний". Перший тариф буде вигідним для споживачів, котрі використовують газ лише для приготування їжі. В такому випадку обсяги споживання палива влітку та взимку приблизно однакові. А от мешканцям, котрі енергоресурс використовують ще й для обігріву помешкання, слід звернути увагу на «Рівномірний платіж» - тариф, який за рахунок розбиття річного обсягу споживання на рівні частини дозволяє зменшити фінансове навантаження на сімейний бюджет у пікові місяці споживання газу» , - розповідає директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

Тариф «Твій газ Річний» (Базова пропозиція постачальника)

Початок дії – з 01.05.2021

Термін дії – 01.05.2021 – 30.04.2022

Дозволить клієнтам ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» не хвилюватися через динаміку цін, а 12 місяців споживати газ за фіксованою ціною.

Переваги тарифу для споживача:

• Ціна газу протягом року може змінитися лише у бік зменшення.
  • Не потрібно збирати документи і підписувати новий договір.
  • Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

«Це тариф для наших клієнтів, котрі цінують стабільність і прагнуть вберегтися від зростання ціни в холодні місяці. Яка б погода не була за вікном та що б не діялось на європейських біржах в Європі - ціна природного газу для них не зросте впродовж року», - розповідає керівник підприємства Юрій Пилипів.

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж»

Підключення – з 01.05.2021 до 31.08.2021

Термін дії – до 30.04.2022

Тариф дозволяє розподілити фінансове навантаження на родинний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання домогосподарства множиться на фіксовану ціну, яка буде вигідніша, ніж у тарифі «Твій газ Річний». Споживач щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу, залежно від кількості місяців, що залишилися до дати завершення дії тарифу.

Переваги тарифу для споживача:

• Ціна газу протягом дії тарифу не змінюється. Вона є привабливішою, ніж у тарифі «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ».
  • Однаковий щомісячний платіж впродовж дії тарифу.
  • Немає надмірного навантаження на сімейний бюджет в опалювальний період.

«Фактично чим раніше споживач перейде на даний тариф, тим менший буде його щомісячний платіж . До речі, за цим тарифом взимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає», - підсумовує Юрій Пилипів.

Для переходу на «ТВІЙ ГАЗ - РІВНИЙ ПЛАТІЖ» потрібно подати нову Заяву-приєднання постачальнику або зафіксувати свою згоду на зміну умов через Особистий кабінет споживача, вебсайт постачальника, кол-центр, мобільний додаток.

Тариф «Твій газ Місячний»