Протокол комісії №7 від 11 березня 2021 року

Дата: 11.03.2021 11:57

П Р О Т О К О Л  № 7

позачергового засідання місцевої комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки і

надзвичайних ситуацій

смт. Букачівці                                                                               11  березня 2021 року

Головував: Куца Михайло Зіновійович – заступник селищного голови, голова місцевої комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Взяли участь: члени Комісії.

Слухали:1. Про продовження карантинних обмежень територій червоної зони та запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Букачівської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19         ( Свачій Л.Б., Дячишин-Гураль Д.О.)

За результатами доповідей та з урахування обговорення, комісія констатує, що епідемічна ситуація на території громади є не  досить напруженою. Так як на 4964 жителя громади є 15 випадків захворіння (7 на стаціонарному, а 8 на амбулаторному лікуванні, а також 8 пацієнтів очікує результатів тестування).

З метою недопущення подальшого поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, та стабілізації епідемічної ситуації, із врахуванням попередніх рішень комісії з ТЕБ та НС, комісія вирішила:

1.  Продовжити карантинні обмеження на час дії «червоної зони» на території Букачівської селищної ради.

Крім того, взяти до уваги рішення Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС щодо запровадження карантинних та контрольних заходів в області, що продовжують діяти.

Термін: з 11 березня  2021 року

та до закінчення дії «червоної зони»

1. Органу місцевого самоврядування, керівникам закладів навчальних закладів та закладів дошкільної освіти, відповідно до повноважень забезпечити:

• Перенесення весняних канікул у закладах середньої освіти з 15 березня  по 21 березня 2021р.;

• Після 22 березня організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання.

Термін: з 15 березня 2021 року

та до закінчення дії «червоної зони»

1. Рекомендувати органу місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, забезпечити:

1. На період карантину застосування за можливості гнучкого режиму робочого часу, а також за технічної можливості – роботи в режимі реального часу через Інтернет із збереженням заробітної плати, дистанційну (надомну) роботу.

2. Через засоби масової інформації із застосуванням соціальної реклами інформувати населення територіальної громади щодо обов’язкового дотримання карантинних вимог та обмежень, зазначених у цьому протоколі.

1. Створити та розповсюдити за допомогою засобів масової інформації та населення громади пам’ятки щодо запроваджених обмежувальних заходів, які введені на території області.

1. Старостам населених пунктів моніторити питання щодо малозабезпечених сімей, сімей СЖО, одиноких та їх потреб, а також соціальних працівникам посилити догляд за підопічними.

Термін: з 11 березня 2021 року

та до закінчення дії «червоної зони»

7. Створити та розповсюдити за допомогою масової інформації населення громади пам’ятки  щодо вакцинації населення від COVID-19.

8. Рекомендувати населенню територіальної громади пройти тестування для виявлення антитіл IgM та IgG до коронавірусу COVID-19.

Термін: з 11 березня 2021 року

Голова Комісії,

Заступник селищного голови                                             Михайло Куца

Секретар комісії                                                                 Тамара Гаргат