ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Дата: 10.02.2021 08:35

У зв’язку з виходом південного циклону 11 лютого по області та місту очікується ускладнення погодних умов: значний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, пориви вітру 15-20м/с, хуртовини, в Карпатах – сильний дощ та мокрий сніг. На дорогах очікується ожеледиця, приріст снігу 10-20см. Такі погодні умови відповідають І - жовтому, в Карпатах – ІІ, помаранчевому  рівню небезпеки.

З 12 лютого очікується значне зниження температури: вночі до 9-16, вдень до 7-13 морозу. 15-18 лютого – без істотних опадів, подальше зниження температури на 4-8 градусів.

Такі погодні умови призведуть до перебоїв енергопостачання окремих населених пунктів та порушення, на окремих ділянках доріг – до припинення руху транспорту