Історія закладу та опис Букачівського ліцею

Дата: 28.01.2021 11:59

Букачівський ліцей смт. Букачівці знаходиться на території Букачівської громади та має свою давню історію. Перша згадка про нашу школу, як парафіяльну, датована 1832 роком. З 1852 року школа стає народною (трикласною). У 1864 році  у ній навчалась 41 дитина, вчителем був Діонізій Крушельницький. З 1898 року  школа стає чотирикласною.

В 1908 році було збудоване двоповерхове приміщення школи.

В 1932 році чотирикласну школу реорганізовано в семикласну.

3 1967 року розпочалося будівництво нового корпусу школи на 450 місць, яке було завершено в 1970 році. З 2019 року школа отримала статус ліцею, який успішно функціонує та має власну Програму розвитку. Гордість ліцею - досягнення її учнів та вчителів.

Адміністрація ліцею

Директор ліцею - Рега Володимир Богданович,  спеціаліст вищої категорії, методист.

Заступник директора з навчальної роботи- Шелестак Валентина Іванівна, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Заступник директора з виховної роботи- Любінець Галина Іванівна, спеціаліст вищої категорії.

Педагог-організатор - Баша Олеся Михайлівна, спеціаліст вищої категорії.

Практичний психолог- Баранович Ірина Володимирівна, спеціаліст вищої категорії.

Творчий портрет педагогічного колективу

Кількість вчителів -  27

Учителів-методистів - 2

Старших вчителів - 4

Вища категорія -   3

Перша категорія- 10

Друга категорія -   2

Спеціаліст -  5

Пріоритетні напрями роботи

1. Утвердити привабливий імідж навчального закладу.
  2. Виховати особистість здобувача освіти, здатного до саморозвитку та самореалізації.
  3. Формувати ключові та предметні компетентності, ціннісні орієнтації особистості ліцеїста як громадянина і патріота України.
  4. Забезпечити учням рівний доступ до здобуття якісної освіти як основи життєвого проектування особистості.
  5. Забезпечити умови для життєвого і професійного самовизначення, свідомого вибору і оволодіння майбутньою професією.
  6. Розробити виховну систему, спрямовану на виховання   дитини як суб’єкта власного життя і життєвого успіху.
  7. Реалізувати модель державно-громадського управління в умовах розвитку суспільства з ринковою економікою.

Місія закладу освіти: компетентний випускник – успішний громадянин України.

Проблемне питання ліцею: формування компетентностей школярів шляхом інноваційних технологій навчання і виховання.

Поповнення матеріально- технічної бази школи здійснюється за рахунок коштів районного відділу освіти, спонсорської допомоги, батьківського фонду. Завдяки громадській організації школа прийняла участь в ПРО ООН проекті «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Назва проекту "Енергозберігаючі заходи в Букачівській ЗОШ 1-3 ступенів”  проведено заміну 82 вікон на загальну суму113900 грн в 2010р.  Другим ПРО ООН проектом «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» був проект «Влаштування водопостачання та водовідведення  в Букачівській ЗОШ» на встановлення  в приміщенні школи внутрішніх туалетів, зовнішньої та внутрішньої каналізації, септиків.  Загальна вартість МП становить 158092,00 грн. З них 80 тис. грн. наданих  організацією ПРО ООН, 56тис. грн. кошти районного та обласного підпорядкування, 13 тис. грн. кошти Букачівської селищної ради, 7709,00. тис. грн. - піклувальної ради Букачівської  ЗОШ І—ІІІ ступенів. В даному навчальному році проект закінчений і внутрішні туалети працюють. Коштами батьківського комітету  зроблений поточний ремонт школи при підготовці до навчального року.