ТОВ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ" попереджає? Зміна постачальника – це не лише можливості, а й ризики.

Дата: 30.12.2020 08:49

З відкриттям ринку газу українці отримали не лише нові можливості, але й опинилися в ринкових умовах, до яких вони виявилися зовсім не готовими.

Які ж переваги українцям дала реформа ринку газу?

З 1 серпня 2020 року у всіх без винятку споживачів з'явилась можливість змінювати постачальника, а також обирати зручні тарифи (платити передплату, але дешевше, чи платити по факту, але дорожче, та інші).

Втім перехід на ринкові відносини – це і нові ризики. Тепер споживачам необхідно уважно слідкувати за ціною газу, яка кожного місяця змінюється і планувати свої витрати.  Десятки нових постачальників газу одночасно почали атакувати українців своєю рекламою. Деякі з них пропонують відверто низькі ціни на газ з метою переманювання до себе споживачів.

Втім, як виявилося - і тут головний ризик, не всі вони можуть гарантувати постачання газу в домівки споживачів. Ринку газу менше півроку, а в ЗМІ вже з'являється інформація, що один з нових постачальників не зміг у грудні забезпечити своїх клієнтів блакитним паливом.

"Компанії, які дійсно дбають про своїх клієнтів, не лише надають їм якісні різноманітні сервіси, а й перш за все - гарантують безперебійне постачання газу, - зазначає директор ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" Юрій Пилипів. Клієнт має бути впевненим: заплатив за газ – матимеш його 100%. До того ж клієнт має бути забезпечений якісним сервісом та можливістю оперативно вирішити будь-які питання як онлайн, так і офлайн".

Гонитва за найнижчою ціною не завжди доводить до добра - про це свідчать відгуки клієнтів, які змінили постачальника, обпеклися і повернулися назад.

Розумний вчиться на помилках інших. Будьте розумними, здоровими і щасливими у своїх теплих домівках!