Подяка меценатам в організації придбання подарунків для учнів навчальних закладів Букачівської селищної ради

Дата: 22.12.2020 08:38

Цьогоріч всі діти Букачівської селищної ради, які навчаються в закладах освіти та дошкільних закладах, а це 340  дітей отримали солодкі подарунки від наших меценатів.

В Букачівському ліцеї та Букачівському ЗДО (ясла-садок) "Малятко" 202 дитини отримали подарунки придбані за кошти Василюка В.Я, Тиблевича О.В та Демків О.І.

В Чернівській гімназії щорічним меценатом є ПАТ "Агропродсервіс" під керівництвом в с.Чернів Мельник В.М.

В Козарівській гімназії подарунки отримали від Василюка В.Я.

В Вишнівській філії Букачівського ліцею ПСП "Вишнів" передав 29 подарунків для учнів закладу.

Висловлюємо вам щиру подяку у забезпеченні дітей громади солодкими подарунками,приємними емоціями та зичимо вам,  міцного здоров"я, сімейного благополуччя та процвітання вашої справи.