Про реєстрацію депутата Букачівської селищної ради Жовніра Івана Євгеновича, обраного у багатомандатному виборчому окрузі № 4

Дата: 23.11.2020 09:30

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Букачівська селищна територіальна виборча комісія
Івано-Франківської області Івано-Франківського району

ПОСТАНОВА № 62                                                                                                                         смт.Букачівці

« 17 » листопада 2020 року                                                                                                           «_17_» год. «_40_» хв.
Про реєстрацію депутата Букачівської селищної ради Жовніра Івана
Євгеновича, обраного у багатомандатному виборчому окрузі № 4
12 листопада 2020 року Букачівської селищної територіальної виборчої комісії надійшла заява Жовніра Івана Євгеновича обраного депутатом Букачівської селищної ради у багатомандатному виборчому окрузі № 4 щодо реєстрації його депутатом Букачівської селищної ради .
Букачівська селищна територіальна виборча комісія встановила, що подані документи відповідають вимогам Виборчого Кодексу України .
Відповідно до статті 283 Виборчого кодексу України та на підставі протоколу Букачівської селищної територіальної виборчої комісії про результати виборів епутатів Букачівської селищної ради 25 жовтня 2020 року в багатомандатному виборчому окрузі №4 від 02 листопада 2020 року та постанови № 48 від 02 листопада 2020  року Букачівської селищної територіальної виборчої комісії «Про результати виборів депутатів Букачівської селищної ради», Букачівська селищна територіальна виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати депутатом Букачівської селищної ради Жовніра Івана Євгеновича обраного в багатомандатному виборчому окрузі № 4.
2. Копію цієї постанови невідкладно надіслати до Центральної виборчої комісії.
Голова Букачівської селищної ТВК ____________ С.І.Куйбіда
Секретар Букачівської селищної ТВК ____________ І.З.Лучак