Про реєстрацію депутата Букачівської селищної ради Марундяка Ігоря Петровича, обраного у багатомандатному виборчому окрузі № 1

Дата: 23.11.2020 09:09

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Букачівська селищна територіальна виборча комісія
Івано-Франківської області Івано-Франківського району

ПОСТАНОВА № 52                                                                                                                                 смт.Букачівці

« 17 » листопада 2020 року                                                                                                            «_17_» год. «_02_» хв.
Про реєстрацію депутата Букачівської селищної ради Марундяка Ігоря
Петровича, обраного у багатомандатному виборчому окрузі № 1
12 листопада 2020 року Букачівської селищної територіальної виборчої комісії надійшла заява Марундяк Ігоря Петровича обраного депутатом Букачівської селищної ради у багатомандатному виборчому окрузі № 1 щодо реєстрації його депутатом Букачівської селищної ради .
Букачівська селищна територіальна виборча комісія встановила, що подані документи відповідають вимогам Виборчого Кодексу України.
Відповідно до статті 283 Виборчого кодексу України та на підставі протоколу Букачівської селищної територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Букачівської селищної ради 25 жовтня 2020 року в багатомандатному виборчому окрузі №1 від 02 листопада 2020 року та постанови №48 від 02 листопада 2020  року Букачівської селищної територіальної виборчої комісії «Про результати виборів депутатів Букачівської селищної ради», Букачівська селищна територіальна виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати депутатом Букачівської селищної ради Марундяка Ігоря Петровича обраного в  багатомандатному виборчому окрузі № 1.
2. Копію цієї постанови невідкладно надіслати до Центральної виборчої комісії.
Голова Букачівської селищної ТВК ____________ С.І.Куйбіда
Секретар Букачівської селищної ТВК ____________ І.З.Лучак