Затверджено нову уніфіковану форму акта державного нагляду у сфері формування, встановлення та застосування державних регульованих цін

Дата: 05.10.2020 08:33

29 вересня 2020 року набрав чинності наказ  Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 26.08.2020 № 1637, зареєстрований в Мін’юсті 16.09.2020 р. за № 893/35176, яким затверджено уніфіковану форму акта, складеного за результатами проведення планової (позапланової) перевірки за дотриманням суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері формування, встановлення та застосування державних регульованих цін. Текст наказу було опубліковано 29.09.2020 в Офіційному віснику України (№ 76). Уніфіковану форму акта розробляли фахівці  Держпродспоживслужби відповідно до вимог Методики розроблення уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. № 342.