УВАГА: на Івано-Франківщині розпочалась пероральна імунізація диких м"ясоїдних тварин проти сказу

Дата: 07.09.2020 16:17

Сьогодні кампанія триває на території Долинського, Рожнятівського, Надвірнянського районів і Болехівської та
Яремчанської міських рад. Приманки з вакциною проти сказу розповсюджуються шляхом розкидання з авіатранспорту над лісовими та польовими гіддями, поза межами населених пунктів. Заплановано розкидати 65 тисяч доз вакцини.  Кампанія проводиться під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Заходи здійснюються відповідно до положень міжнародної угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Угорщини щодо виконання Програми боротьби зі сказом на території України в 2018-2020 році. Приманка з вакциною – цілком безпечна для людей і тварин, вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок - не брати їх руками і не переносити з місць розкладання. Якщо приманка випадково потрапила на території особистого селянського господарства, прохання перенести її (в рукавицях!!)за межі господарства, де її може спожити дика тварина.
     Пізніше – з 9 вересня 2020 року – з Коломийського аеродрому буде проводитись розповсюдження приманок на решті території області.