В Букачівській селищній раді сьогодні створено нову сім"ю.

Дата: 04.09.2020 12:06

Фото без описуФото без опису

Однією із найважливіших подій в житті кожної людини є весілля. До цієї події українці ще з давніх часів ставились дуже відповідально, адже  створення нової сім’ї містило в собі складний комплекс різноманітних ініціацій, народних звичаїв та традицій. Сьогодні і в нашій ОТГ з"явилася нова сім"я .

У цей святковий та радісний для молодят день хочеться побажати їм побільше всього найкращого, а ще розповісти таку історію:

Жив один мудрець, який знав про все, що відбувається в цьому світі (наприклад, скільки води у морі, скільки пташок в небі тощо). І от одне молоде подружжя вирішило перевірити цього мудреця, довести йому що він далеко не все знає. Для цього вони піймали метелика і вирішили положити його між долонь та запитати в мудреця - що в нас в руках? Він звичайно відповість, що метелик. Тоді спитаємо в нього - а живий чи мертвий? Якщо він скаже - живий, ми стиснемо долоні і метелик загине, а якщо відповість що метелик мертвий - ми його випустимо.

Прийшли вони до мудреця і запитують - що в нас в руках? Мудрець відповідає - метелик. А живий чи мертвий? Мудрець каже - все в ваших руках!

Бажаємой ми новоствореній сім"ї, щоб Ваше кохання, благополуччя та сімейний затишок завжди були саме в Ваших руках. Кохайте один одного та будьте щасливі!