Увага!! Вивіз сміття! 21 липня 2020р о 8:00

Дата: 15.07.2020 15:39

Увага!

21 липня (вівторок) відбудеться вивіз сміття по всім населеним пунктам Букачівської селищної ради. Просимо винести сміття на узбіччя доріг, щоб могла під"їхати велика автомашина.

Жителі села Посвірж
2020-07-15 20:32:55

Просимо шановну владу Букачівської ОТГ відремонтувати браму на цвинтар села Посвірж. Минулого тижня її пошкодив вантажний автомобіль Краз, що підвозив щебінь для дороги. Разом з водієм був присутній один з керівників ОТГ і до цього часу питання не вирішив. Якщо немає можливості відремонтувати ворота не біда - як варіант пропонуємо зняти браму з Букачівської с/ради і встановити нам на цвинтарі. Буде більше користі. Просимо не зволікати бо в нас храмове свято 26 липня і багато людей буде відвідувати цвинтар. Не хотілося б щоб в такий день Вас згадували так багато вірян а Вам гикалось. Правда? Тому маєте ще 1 тиждень часу щоб зробити щось велике для маленького села Посвірж. Бажаємо успіхів!