Громадські онлайн-обговорення, щодо реконструкції зони біля пам"ятника Шевченку в смт. Букачівці

Дата: 01.07.2020 10:42

Фото без описуШановні мешканці громади!

У зв"язку з ремонтними роботами біля парку в смт. Букачівці по вулиці Чорновола, виникла ідея провести  реконструкцію щодо розширення та збільшення території прилеглої до пам"ятника Шевченку. Голова селищної ради вважає доцільним облагородити кущами та деревами, а також покласти нову бруківку, що дасть змогу розширити дану прилеглу територію. Всі туї, які на данний час ростуть біля пам"ятника на думку селищного голови доцільніше пересадити  в інше місце.

Просимо вас долучитися до обговорення даного питання та викласти свої пропозиції.

Анонім
2020-07-08 22:06:02

Яка би реконстр. гарна не була – все одно краще ціниться оригінал. Там вже була клумба і не тільки…

Романів Петро Миколайович
2020-07-05 21:18:36

На мою думку здалося б там зробити порядок,а то Шевченка з дороги майже не видно.Раз роблять благоустрій прилеглої території,то доцільно було б заразом і це зробити.

Відповідь адміністратора:

Доброго дня, Петро Миколайович, дуже вдячні за вашу думку, та коментар.

2020-07-06 09:29:43