Благодійність МБФ "Карітас України" для Букачівської громади у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Дата: 11.06.2020 08:52

Фото без описуФото без опису
       Сьогодні Букачівською селищною радою було отримано "Скриньки здоров'я"  в рамках проекту "Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19" Міжнародним благодійним фондом "Карітас України" за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe .

Скриньки вміщували засоби захисту, дезинфекції та безконтактний термомент. Вміст скриньок вирішено розприділити по закладам бюджетної сфери (селищна рада, сільські ради, заклади освіти, дошкільні заклади освіти).

Велике дякуємо за турботу про громади в умовах пандемії Covid-19. Ми повинні розуміти, що в даних умовах заклади бюджетної сфери все одно залишаються в штатному режимі роботи, та потребують повсякденного захисту. В разі потреби жителі громади можуть звернутися до посадових осіб виконавчого апарату Букачівської селищної ради для отримання індивідуальних засобів захисту.