На території Рогатинського та Косівського районів зафіксовано випадки сказу

Дата: 24.04.2020 08:06

Фото без описуЗа результатами дослідження Івано-Франківської регіональної державної лабораторії
Держпродспоживслужби, встановлено випадки сказу:
- домашнього собаки (тварина контактувала з лисицею), що належав жителю с. Малий Заланів Рогатинського району Івано-Франківської області (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 16.04.2020 р. № 000833 п.м./20);
- безпритульного собаки в с. Стопчатів Косівського району Івано-Франківської
області (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від
від 16.04.2020 р. № 000834 п.м./20).
           З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Рогатинській та Косівській районних держадміністраціях, рішенням яких затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено с. Малий Заланів Рогатинського району та с. Стопчатів Косівського району Івано-Франківської області неблагополучними територіями та накладено карантинні обмеження.
          В осередках захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації відповідно до діючої інструкції.

Михась
2020-04-24 09:57:01

Просимо адміністатора надати тут відповідну інформацію відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" стосовно того хто надав дозвіл виорати пасовище в Черневі? Де була в той час влада яку ми обирали? Чому ніхто не питає в людей дозволу? Люди проти! Адміністратор напишіть всім тут відповідь. Чи то якась секретна інформація? Чому видаляєте коментарі?

Відповідь адміністратора:

Доброго дня, інформація не є закрита, просимо вас особисто звернутися до Букачівської селищної ради із зверненням. Звернення від ананімів, неофіційні звернення розглядатися не будуть. Якщо вас не влаштовує наша відповідь просимо звернутися до Чернівської сільської ради для надання вам роз"яснення.

2020-04-24 10:07:57