Вивіз побутових відходів по Букачівській ОТГ.

Дата: 27.03.2020 14:39

Шановні мешканці Букачівської громади, нагадуємо про те, що 31 березня по всім населеним пунктам Букачівської ОТГ відбудеться вивіз сміття. Просимо винисти сміття у мішках на учбіччя доріг. Про наступний вивіз сміття повідомимо завчасно.  Вивіз сміття відбувається безкоштовно для мешканців громади, всі витрати на вивіз за рахунок Букачівської селищної ради.

Воробець Тарас
2020-03-30 19:19:53

Дав Ігору Іванишину 10 лампочок для заміни на Посвіржі , лампочки закуповуються в магазині в Букачівцях.

Анонім
2020-03-30 10:27:32

Доброго дня на вул. Стефаника уже третій тиждень немає вуличного освітлення.

Відповідь адміністратора:

Доброго дня, нажаль підчас карантину всі роботи відкладено. Ми візьмемо до уваги ваш запит, та після закінчення карантину роботи по налогодженню вуличного освітлення буде відновлено.

2020-03-30 11:40:49
Електрик
2020-03-27 20:41:25

Просимо замінити всі лампочки у вуличному освітленні в с. ПОСВІРЖ бо більшість вже згоріли ( стало трохи більше ніж на півроку). Видно на них добре зекономив той пан що їх встановлював за державні кошти.

Відповідь адміністратора:

Доброго дня, просимо повідомити, через депутата Іванишина Ігора Ільковича, які номери стовпів, де перегоріли лампочки. Після карантину будуть проведені роботи по заміні лампочок. Дякуємо за звернення.

2020-03-30 09:08:57
ГАІ
2020-03-27 16:52:29

А з Посвіржа і з Демлі теж будуть вивозити сміття?

Відповідь адміністратора:

Доброго дня, так сміття будуть вивозити з усіх населених пунктів. Посвірж також.

2020-03-30 09:02:42