Нагадування!!! Вивіз твердих побутових відходів в населення Букачівської громади.

Дата: 07.02.2020 15:31
Кількість переглядів: 2090

Шановні мешканці Букачівської ОТГ.

25 лютого 2020 року в першій половині дня по всім населеним пунктам Букачівської селищної ради ( с. Вишнів, с. Журавеньки, с.Козарі, с. Букачівська Слобода, смт.Букачівці, с. Посвірж та с. Чернів) відбудеться збір сміття, просимо вас виносити сміття у мішках на дороги, за деталями звертатися до депутатів вашого округу або в Букачівську селищну раду. Телефон для довідок 0343541125.

Анонім
2020-02-11 20:13:58

як щодо сортування сміття і за яким графіком на майбутнє буде проводитися збір...також хотілося б знати,коли звернуть увагу на стихійні сміттєзвалища,котрі є у кожному населеному пункті букачівської отг...чи піднімалося питання щодо штрафів за самовільний вивіз сміття...

Відповідь адміністратора:

25 лютого 2020 року організовується пробний збір сміття за рахунок підприємця- надавача послуги з вивозу сміття. Голова селищної ради зовов"язав довести до відома жителів ОТГ депутатами з роз"ясненням подальшої співпраці по забору, утилізації і в подальшому вивозу сміття з стихійних сміттєзвалищ.

2020-02-14 14:40:27