Споживчий ринок

Споживчий ринок в громаді характеризується достатнім рівнем товарного насичення, стабільним балансом попиту та пропозицій, однак недостатньо розвинута конкуренція, обмежена кількість торгових точок, особливо спеціалізованих магазинів. Політика ціноутворення спрямована на забезпечення доступності широкого кола населення до товарів і послуг першої необхідності, недопущення необґрунтованого зростання цін.

В рамках реформи публічних закупівель у Букачівська селищній раді ОТГ запроваджена система електронних закупівель «Prozorro», яка, на відміну від попередньої схеми державних торгів, є автономною та покликана зробити відкритими та прозорими закупівлі за бюджетні кошти, тим самим виключивши корупційну складову.

Економічну діяльність на території об’єднаної територіальної громади здійснюють фізичні особи-підприємці та сільсько-господарські підприємства.

Основні формуючі бюджету ОТГ

Нажаль промислових підприємств, які працюють на території ОТГ немає  у звязку з чим у громаді досить високий рівень безробіття.

В даний час на території  ОТГ працює 20 закладів торгівлі в тому числі:

с. Чернів – 2, с. Вишнів – 1, с. Журавеньки – 1, с.Козарі – 2, с. Букачівська Слобода – 1, с. Посвірж – 1, Колоколин - 2, Чагрів - 2, смт. Букачівці  працюють 12 торгових об’єктів,  2 заклади громадського харчування,  працює місцевий ринок, Укрпошта, 1 – аптека, 1-ветаптека.